Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NOVINKY 2014

 

15. srpna 2014 - ISLAND 2014

Podnikli jsme dobrodružnou výpravu do ledové země ... povídání naleznete pod tímto odkazem :)

http://www.sverige.cz/iceland-2014/

15. června 2014 - pár obrázků z VIT agility tábora 2014

    

Díky Dejnuš ;)

8. června 2014 - MMČR Borderkolií v agility 2014

Jedinečná akce, jedineční lidé a nezapomenutelné a nepopsatelné zážitky ... vůbec poprvé v naší agility kariéře se nám s Algi podařil zaběhnout clean run ... ano ano, pán Bůh nebyl doma, jinak si to nedovedu vysvětlit ... bylo z toho krásné třetí místo v otevřeném mistrovském běhu, ale hlavně nepopsatelný pocit ... který už nikdy z paměti nevymažu ... víkend byl více než povedený, plný srandy a zábavy, počasí přálo ... užili jsme si to jako vždycky a už se moc těšíme na další ročník této úžasné akce :)

Fotečky a videjko zde:

 

 

 

5. dubna 2014 - Tlapky na pochodu

Kynologická organizace ve Staré Vsi nad Ondřejnicí připravila první ročník pochodu pro pejskaře, Tlapky na pochodu. Šla se cca 13ti km trasa kolem Proskovic, po loukách, polích a lesem a po cestě na nás čekala tři stanoviště s různými úkoly nejen pro pesany, ale i jejich páníky. Byl to prima výlet, účastníků moc nebylo, takže jsme šli skoro celou trasu sami, poznali jsme nová místa a užili si volný den v přírodě. Dorinka se navíc ten den rekrutovala do armády ČR, když se celý den maskovala a splývala s prostředím, aby na konci našla na poli patronu a hrdě si ji zaměnila s aportkem ... takže o zábavu nebyla nouze a příští rok jdeme zase :)

  

30. března 2014 - Po roce opět na závodech aneb Ostravský pohár 2014

Letos přesně po 4 letech se na známém místě, v Ostravě na Černé Louce konal znovu obnovený Ostravský pohár. Přestože jsme s Algi dlouho na žádných závodech nebyly, musely jsme se alespoň jednoho kola zúčastnit, protože nostalgie byla opravdu veliká. Na umělé trávě jsme běhaly vůbec prvně v životě a povrch je to tedy více než luxusní ... výsledky jsou vedlejší, po prvních dvou bězích, kdy jsem chtěla závody předčasně opustit pro naprostý nesoulad v naší dvojici, kdy každá mluvila asi jiným jazykem :) přišly povedené a hezké chvíle, pro které agility děláme :) z nichž pramení další odhodlání a motivace :) Závody to byly moc prima, dobře se vzpomínalo, sešla se prima parta lidí, takže stručně zhodnoceno na závěr, byl to velmi povedený víkend :)

  

26. března 2014 - Slůně probuzeno!!!

Byla to středa jako každá jiná, jarní sluníčkové paprsky už hezky zatínaly drápky a já jela kolem garáže. Spíš ze zvědavosti než s nějakým dalším úmyslem. Otevřela jsem po celé zimě vrata a Slůně se už na mě usmívalo. A tak si říkám, zkusím ho natočit, ale protože nebylo v tudle zimu nezimu ani pořádně zazimováno, očekávala jsem spíš, že bude vybitá baterka a Slůně se neprobudí. Udělala jsem klasické předstartovní kontroly, tekutin bylo všech správné a potřebné množství, nacupovala jsem benzín, prošlapala pedály a otočila klíčkem. K mému velkému úžasu Slůně naskočilo okamžitě ... a brumlalo si to jako zamlada ... Po chvíli jsem s ním vyjela z garáže a vědoma si toho, že nemám doklady, na které to stejně nejezdí, se vydala na první jarní projížďku. Co si budeme povídat, huba od ucha k uchu, hlasitý smích a kdyby mě někdo viděl, asi by si myslel, že jsem utekla z Opavy ... ale já si prostě nemůžu pomoci, to auto má tak neskutečnou sílu a pozitivní energii, prostě nejlepší terapeut na stresy a podobně ... takže naše společná už desátá sezóna zahájena, stav tachometru: 59 659 km.

  

13. února 2014 - pár obrázků z lednové intenzivky agility

Ikdyž je zima, pořád se snažíme pilně trénovat. Naše snažení tentokrát zachytil objektiv Pavla Humpolce, za jehož super obrázky mu moc děkujeme :) ... Trénink probíhal jako již tradičně v koňské hale na Čeladné, byl luxusní, užily jsme si s Algi spoustu legrace a hlavně nohy teda pořádně bolely :) Těšíme se na další :)

7. února 2014 - huráá, druhé vydání "škodovek do světa" je na světě!!!

Tramtadadáááá :) S radostí oznamuji, že jsem práve obdržela zprávu, že se konečně o druhé vydábí knížky o škodovkách ve světě narodilooo :) K dostání bude jako minule přes web a prodejnu NTM v Praze a snad i přes iveteran.cz :) Přibyla jedna kapitola o výrobě škodovek v Chile podle autentického vyprávění a taky spousta nových obrázků. Oproti prvnímu vydání je toto celé v barvě, tralalaa :)

26. ledna 2014 - expedice Prašivá aneb zima je konečně tu!

A další lednová tradice, tentokráte víkend s psí rodinou na Prašivé v Beskydech. Loni jsme se brodili ve více než metru sněhu, letos to ještě dva dny do odjezdu vypadalo, že poprvé zažijeme lednový výšlap na Prašivou bez sněhu a nutnosti použití řetězů. Počasí nám však nakonec přálo a my zažili zimu jako z pohádky. Čerstvý prašan, teploty kolem mínus třinácti stupňů, jeden den zataženo, druhý den azuro. Na chatě příjemná obsluha a teplo. Dohromady jsme podnikli dva a půl výletu, celkem ušli cca 19 km a psi uběhali snad třikrát tolik. Všichni jsme se dobře bavili, fyzicky si dali do těla a psychicky odpočinuli a už se nemůžeme dočkat na příští rok :)

12. ledna 2014 - aneb najdi deset rozdílů

Stejně jako loni, vydali jsme se i letos na zimní procházku do Beskyd. Krátká a nenáročná trasa z Čeladné pod Smrček a zpět nabízí dostatek prostoru pro nadýchání se čerstvého vzduchu a vyblbnutí pro pesany, ale příliš neunaví ... loni to bylo jako v pohádce o Mrazíkovi a letos? No posuďte sami ... :)

1. ledna 2014 - PF 2014

Ani jsme se nenadáli a je tady nový rok ... ten už minulý byl pro nás v mnohém jedinečný a nezapomenutelný. Prožili jsme toho mnoho a mnoho z toho mnohého po boku s Vámi. Jsme rádi, že Vás máme. Vše našim kamarádům, přátelům, rodině i nahodilým čtenářům velmi děkujeme za podporu a přejeme jim veselý, úspěšný a hlavně zdravý celý rok ... a hlavně, kdo nemá sny, nežije, tak aby se i Vám splnily ty nejodvážnější sny!

TOPlist